Tapolcai Honvéd SE

Tapolcai Trappolók

Földesi József Trappolónk októberben is rengeteg kilométert gyűjtött- a lábaiba.

Ahogy azt már korábban megírtuk, Trappolóink közül többen is teljesítették a maratoni távot október 11-én. Így volt ezzel Földesi József is: a SPAR Budapest Maratonon remek időt futott- 03:52:33 alatt ért célba a 42 kilométeres távon.

2015. október 17-én rendezték meg Velencén az Optivita Ultrafutó Kupa 4. fordulóját. A mezőny rendkívül erős volt, hiszen több Spartathlonos induló is rajthoz állt. József gyorsabban szedte lábait, mint azt gondolta volna, s a tervezett 10 óra 30 perces idő helyett 10:12:39 alatt sikerült a 100 kilométeres távot leküzdenie, így végül a 21. helyen ért célba.

Október 24-én Baján, egy 6 órás megmérettetésen vett részt. Napsütéses, őszi futó-időben állhatott rajthoz. József eredményére a velencei futás jó hatással volt, -kimagasló eredményt ért el- ugyanis 61,4 kilométert futott 6 óra alatt, így abszolút kategóriában második helyen végzett.